OUR ENTITY | KOLEJ PENDETA ZA'BA
» OUR ENTITY » STAFF PENTADBIRAN

STAFF PENTADBIRAN

.:: Staf Pengurusan & Profesional (AKADEMIK) ::.

NAMA

Prof. Madya Dr. Farinazleen binti Mohammad Ghazali

http://profile.upm.edu.my/farinazleen

JAWATAN Pengetua Kolej/Pensyarah - DS54
EMEL farinazleen@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1301

.:: Staf Pengurusan & Profesional (BUKAN AKADEMIK) ::.

NAMA

Pn.Zainor Mazwin binti Zainal

http://profile.upm.edu.my/zainormz

JAWATAN

Pengurus Kolej/Pegawai Tadbir - N41

EMEL zainormz@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1302

.:: Staf Pelaksana ::.

NAMA

Pn. Galinda Bt Kamaruzaman

http://profile.upm.edu.my/galinda

JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O) - N22
EMEL galinda@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1303
NAMA

Pn. Nora Fatihah bt Jaharudin

http://profile.upm.edu.my/nora

JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O) - N19
EMEL nora@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1304
NAMA

En. Muhammad Asyraf bin Zahri

http://profile.upm.edu.my/mz_asyraf

JAWATAN Pembantu Kemahiran - H19
EMEL mz_asyraf@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1304
NAMA

En.Khairul Anuar bin Talib

http://profile.upm.edu.my/k_anuar

JAWATAN Pembantu Operasi - N11
EMEL k_anuar@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1304
NAMA

En. Mohd Ikhwan bin Mohd Zamros

http://profile.upm.edu.my/ikhwanzam

JAWATAN Pembantu Operasi - N11
EMEL ikhwanzam@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1304
NAMA

Pn. Nornisah binti Md Yusoff

http://profile.upm.edu.my/nornisah

JAWATAN Pembantu Awam - H14
EMEL nornisah@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1304
NAMA

Pn. Siti Nordieyana binti Jamal

http://profile.upm.edu.my/nordieyana

JAWATAN Pembantu Awam - H11
EMEL nordieyana@upm.edu.my
TEL. 03 8947 1304

 

 

Updated:: 02/08/2017 [nora]

MEDIA SHARING

KOLEJ PENDETA ZA'BA
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0389471304
0389467394
C1511230878